Vítejte na stránkách  Květinové studio-Monika Cyroňová

Květina může být dokonalým darem i malým každodenním potěšením. Pokud chcete potěšit své blízké darováním pěkné květiny, určitě navštivte naše květinářství, kde Vám uvážeme kytici přesně podle Vašeho přání a představ. Odborně zaškolený personál v květinářství nabízí našim klientům nejen veškeré služby týkající se oblasti květiny, ale též Vám ochotně poradí v oblasti botaniky a zahradnictví. Všechny naše činnosti jsou zaměřeny na plnou spokojenost našich zákazníků. Velký důraz klademe na maximální kvalitu nabízeného zboží, schopnosti našich pracovníků a příjemné prodejní prostředí.

Květinářství najdete na adrese ČÁSLAVSKÁ 1067, Bohumín.

 

NAŠE KVĚTINOVÉ STUDIO NABÍZÍ NEVĚSTÁM A ŽENICHŮM VEŠKERÝ SVATEBNÍ KVĚTINOVÝ SERVIS.

PORADÍME JAKÁ SVATEBNÍ KYTICE BY SE K NEVĚSTĚ A ŠATŮM NEJLÉPE HODILA,MÁME K DISPOZICI SVATEBNÍ KATALOGY K NAHLÉDNUTÍ,JE MOŽNÉ PŘINÉST SVOU VLASTNÍ FOTOGRAFII NEBO OBRÁZEK SVÝCH PŘEDSTAV JESTLIŽE NĚJAKOU MÁTE. URČITĚ PŘIVÍTÁME FOTOGRAFII SVATEBNÍCH ŠATŮ,KTERÉ URČITĚ VÝBĚR VHODNÉ SVATEBNÍ KVĚTINY LÉPE PŘIBLÍŽÍ. SVATEBNÍ KVĚTINA JE SOUČÁSTÍ NEVĚSTY.KE SVATEBNÍ KYTICI SHOTOVÍME KORSÁŽ PRO ŽENICHA TAK ABY LADILA SE SVATEBNÍ KYTICÍ.

NEZAPOMEŇTE NA DRUŽIČKY A MAMINKY.

KVĚTINOVÁ VÝZDOBA AUTOMOBILU,NEBO JINÉHO DOPRAVNÍHO PROSTŘEDKU.

KVĚTINOVÁ VÝZDOBA SVATEBNÍ TABULE-MOŽNO DOHODNOUT VÝZDOBU PŘÍMO NA MÍSTĚ KDE SE BUDE SVATBA KONAT.

SVATEBNÍ DEN JE PRO VĚTŠINU Z NÁS VELICE DŮLEŽITÝ,UDĚLEJTE SI PROTO PROSÍM ČAS NA SCHŮZKU S NÁMI PŘI VÝBĚRU KVĚTIN,TAK ABY JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI VŠE PODLE VAŠICH PŘEDSTAV

KRÁSNÝ SVATEBNÍ DEN VŠEM NEVĚSTÁM PŘEJE MONIKA CYROŇOVÁ.

Svatební Veletrh Zámeček Petrovice u Karviné 2015

SVATEBNÍ VELETRH 2014 CLARION OSTRAVA

SVATEBNÍ VELETRH 2014